Sucha Karma Dla Psa Farmina ND SPIRULINA HERRING ADULT MED/MAXI 2 KG
127,49 zł
20 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis

FARMINA N&D SPIRULINA HERRING ADULT MED/MAXI 2kg
Farmina
- Rodzaj opakowania: Plastikowa torba
- Waga produktu: 2 kg
- Bezglutenowe: Tak
- Wiek zwierzęcia: Dorosły
- Efekty zdrowotne: Zdrowie ogólne
- Smak karmy: Śledź
- Rodzaj zwierzęcia: Pies
- Bez cukru: Brak danych
- Specyficzne potrzeby zwierzęcia: Brak szczególnych potrzeb
- Forma dawkowania: Stały
- Bez laktozy: Tak
- Bez soi: Tak
- Brak sztucznych barwników: Tak
- Bez konserwantów: Tak
- Zawartość tłuszczu: 18%
- Włókna surowe: 2,9%
- Popiół surowy: 7,5%
- Białko: 30%
- Zawartość wilgoci: 9%
- Wielkość psa: Średnie i duże (11-44 kg)
- Rasa psa: Wszystkie rasy średnich i dużych psów
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,1 kg |
|---|---|
| Kod producenta | 1001-1-2000 |
| Marka | Farmina |
| Waga produktu | 2 |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | rasy średnie (10-25 kg) |
| Smak | mix smaków |
| Nazwa handlowa | Farmina N&D pies SPIRULINA (GF) dorosły średni i duży śledź 2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.1 |
| EAN | 8010276041111 |




