Pan Mięsko z Ziołami Wołowina z tuńczykiem chrupki S 9kg
142,79 zł
20 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis
Pan Mięsko Ziołowy Wołowina Z Tuńczykiem S 9 kg
MAŁE CHRUPKI W KSZTAŁCIE STEKA (ROZMIAR S)
KARMA PEŁNOPORCJOWA DLA PSÓW DOROSŁYCH
Pan Mięsko z ziołami to propozycja dla czworonogów i ich właścicieli, którzy poszukują karmy przygotowanej ze starannie dobranych składników. Dodatek kompozycji ziół tworzy aromatyczną porcję smaku i zdrowia dla Twojego psa.
LIŚCIE MIĘTY, NAGIETEK LEKARSKI, RUMIANEK, KOPER WŁOSKI, KORZEŃ GORYCZKI ŻÓŁTEJ, NASIONA KMINU RZYMSKIEGO, LIŚCIE POKRZYWY
Poznaj naszą kompozycję ziół, wspierającą m.in. trawienie, odporność, układ moczowy. Dodatkowo działa relaksująco, a także redukuje nieprzyjemny zapach z pyszczka.

SKŁAD:
Suszona wołowina (30 %), tapioka, ryż, tłuszcz drobiowy (13 %), suszony tuńczyk (4 %), hydrolizowana wątroba kurczaka (3 %), suszona pulpa z cykorii (3 %) (zawiera 10 % FOS i inulinę), zioła (0,4 % koper włoski, 0,1 % nagietek lekarski, 0,1 % liście pokrzywy, 0,1 % liście mięty, 0,1 % kwiat rumianku, 0,1 % korzeń goryczki i 0,1 % nasiona kminu rzymskiego), minerały, olej z łososia (0,5 %), suszone drożdże piwne (0,2%), Yucca Mojave, MOS (mannooligosacharydy) (400 ppm), glukozamina (400 ppm), siarczan chondroityny (400 ppm).
SKŁADNIKI ANALITYCZNE:
białko surowe 30 %, włókno surowe 2,5 %, tłuszcz surowy 20 %, popiół surowy 9,5 %, wilgotność 9 %, wapń 2,5 %, fosfor 1,5 %, kwasy tłuszczowe Omega-3 0,45 %.
DODATKI:
DODATKI DIETETYCZNE witamina A 15 000 IU/kg, witamina D3 1 000 IU/kg, żelazo (monohydrat siarczanu żelaza) 69 mg/kg, jod (bezwodny jodan wapnia) 2,3 mg/kg, miedź (pięciowodny siarczan miedzi) 10 mg/kg, cynk (jednowodny siarczan cynku) 147 mg/kg, mangan (jednowodny siarczan manganu) 9 mg/kg, selen (selenin sodu) 0,13 mg/kg, AMINOKWASY: tauryna 1000 mg/kg.

Forma na 6
to nasz autorski przepis na zdrowie i kondycje Twojego psa! Poznaj korzyści wynikające ze specjalnie wyselekcjonowanych składników, dzięki którym dostarczamy mu to, czego potrzebuje!
SPRAWNY UMYSŁ – dzięki kwasom Omega-3
DOBRE TRAWIENIE – zapewniają prebiotyki FOS i MOS
ZDROWE STAWY – wspierane zdrowymi dodatkami, jak glukozamina i chondroityna
SILNA ODPORNOŚĆ – budowana dzięki taurynie oraz suszonym drożdżom piwnym
PIĘKNĄ LŚNIĄCĄ SIERŚĆ – zapewnia dodatek oleju z łososia
MNIEJ KAMIENIA NAZĘBNEGO – to efekt optymalnie zbilansowanej diety
Informacje dodatkowe
| Waga | 9 kg |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| EAN | 5905342291459 |
| Kod producenta | 5905342291459 |
| Marka | Pan Mięsko |
| Waga produktu | 9 |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | rasy małe (<10 kg) |
| Smak | wołowina |
| Karmy specjalne | dla psów z alergią |
| Nazwa handlowa | Pan Mięsko z Ziołami wołowina z tuńczykiem chrupki S 9kg |
| Rodzaj karmy | bezzbożowa, hipoalergiczna |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 9 |






