PAN MIĘSKO – Derma & Immune – Karma Sucha – M – 3kg
70,37 zł
1 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis
Pan Mięsko Derma & Immune M 3kg Sucha Karma dla Psa
Pan Mięsko Derma & Immune M 3kg Sucha Karma dla Psa
Karma pełnoporcjowa dla psów dorosłych.
Karmy suche dla psów z linii Specjalne potrzeby to unikalne menu skomponowane tak, aby sprostać wymaganiom psów w różnych aspektach życia, aktywności i profilaktyki zdrowotnej.
DERMA & IMMUNE dla psów dorosłych to karma, które potrzebują wsparcia odporności oraz mających skłonność do nietolerancji pokarmowych. Wzbogacona o dobroczynne prebiotyki i postbiotyki. Dzięki dodatkowi oleju z łososia oraz alg morskich, formuła wspiera także utrzymanie zdrowej i pięknej sierści.
Główne zalety:
- Zdrowa skóra i lśniąca sierść
- Wzmocnienie układu odpornościowego
- Idealne rozwiązanie dla psów z alergiami
- Komfort trawienia
- Bez sztucznych dodatków i konserwantów
- Bez dodatku grochu
SKŁAD: dehydratyzowana wieprzowina (20 %), ryby (19 %, z czego dehydratyzowana biała ryba 14 % oraz hydrolizowana sardynka 5 %), bataty, ryż, tłuszcz wieprzowy (8 %), suszone wysłodki buraczane, ziemniaki, olej z łososia (3 %), suszone hydrolizowane drożdże (1 %), składniki mineralne, drożdże nieaktywne (Saccharomyces cerevisiae) produkt fermentacji (postbiotyk) (0,6 %), wyciąg z cykorii (naturalne źródło FOS) (0,11 %), algi (Ascophyllum nodosum 0,1 %), mannooligosacharydy (MOS) (0,1 %), glukozamina (0,025 %), siarczan chondroityny (0,02 %), MSM (0,02 %), wyciąg z Jukki Mojave (0,015 %), suszona marchew (0,01 %), suszone jagody (0,01 %), suszona pokrzywa (0,01 %), suszony tymianek (0,01 %), suszony koper włoski (0,01 %), suszona pietruszka (0,01 %).
SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 29 %, włókno surowe 2,5 %, tłuszcz surowy 17 %, popiół surowy 9,5 %, wilgotność 7,5 %, wapń 1,7 %, fosfor 1,3 %, Omega-6 2,05 %, Omega-3 1,5 %.
DODATKI DIETETYCZNE: witamina A 15 000 j.m. / kg, witamina D3 1 500 j.m. / kg, witamina E 150 mg /kg, witamina C 25 mg / kg, L-karnityna 200 mg / kg, tauryna 1 000 mg / kg, cynk (jednowodny siarczan cynku) 100 mg / kg, żelazo (siarczan żelaza(II), monohydrat) 50 mg / kg, mangan (siarczan manganawy, monohydrat) 50 mg / kg, miedź (pentahydrat siarczanu miedzi(II)) 10 mg / kg, jod (bezwodny jodan wapnia) 2 mg / kg, selen (selenin sodu) 0,1 mg / kg.
DODATKI TECHNOLOGICZNE: konserwanty, przeciwutleniacze (naturalne ekstrakty tokoferolu z olejów roślinnych), Ziemia okrzemkowa 225 mg / kg
ENERGIA METABOLICZNA kcal / kg (metoda obliczeniowa): 3812

DAWKOWANIE:
Podane w tabeli dzienne zapotrzebowanie jest orientacyjne. Obserwuj swojego zwierzaka i zwiększ lub zmniejsz porcję dzienną karmy w razie potrzeby. Pamiętaj, aby zapewnić mu stały dostęp do świeżej wody! Przechowuj karmę w chłodnym i suchym miejscu. Pamiętaj o dokładnym zamknięciu opakowania po każdym karmieniu.

ZAWARTOSĆ: 3kg
MARKA: PAN MIĘSKO
Informacje dodatkowe
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5905342296096 |
| Kod producenta | 5905342296096 |
| Marka | Pan Mięsko |
| Waga produktu | 3 |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | rasy średnie (10-25 kg) |
| Smak | mix smaków |
| Nazwa handlowa | PAN MIĘSKO – Derma & Immune – Karma Sucha – M – 3kg |
| Karmy specjalne | dla psów ze schorzeniami wątroby |
| Rodzaj karmy | bezzbożowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3 |






