PAN MIĘSKO Cielęcina z Indykiem 9kg Chrupki XS
117,29 zł
19 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis
PAN MIĘSKO HIPOALERGICZNA sucha dla psa Cielęcina z indykiem XS 9KG

PAN MIĘSKO HIPOALERGICZNA karma sucha dla psa o smaku Cielęciny z indykiem, chrupki w rozmiarze XS 9KG
- 55,5% mięsa i składników zwierzęcych
- 44,5% składniki roślinne i zdrowe dodatki
- Przygotowana z suszonej cielęciny i indyka.
- Wyprodukowana w Polsce!

Cielęcina:
- źródło żelaza
- delikatna, smaczna i bogataw białko
- dostarcza witaminę A
Indyk:
- chudy
- bogaty w łatwo przyswajalne białko
- źródło cynku i selenu
Korzyści dla Twojego psa:
- SPRAWNY UMYSŁ – dzięki kwasom omega-3
- DOBRE TRAWIENIE – zapewniają prebiotyki, jak suszona cykoria i MOS
- ZDROWE STAWY – wspierane zdrowymi dodatkami, jak glukozamina i chondroityna, czy kwasy omega-3
- SILNA ODPORNOŚĆ – budowana dzięki taurynie oraz suszonym drożdżom piwnym
- PIĘKNĄ LŚNIĄCĄ SIERŚĆ – zapewnia dodatek oleju z łososia
- MNIEJ KAMIENIA NAZĘBNEGO – to efekt optymalnie zbilansowanej diety
SKŁAD: Suszona cielęcina (26%), suszony indyk (10%), tłuszcz wołowy (10%), groch, groch obłuszczony, otręby pszenne, kiełki pszenicy, hydrolizowane białko kurczaka (5%), hydrolizowana wątroba kurczaka (4%), suszone jabłka (1%), składniki mineralne, suszone wysłodki buraczane (z buraków cukrowych), suszona cykoria (naturalne źródło FOS i inuliny) (0,5%), olej z łososia (0,5%), siemię lniane, suszone drożdże piwne (0,5%), MOS (manno-oligosacharydy) (0,5%), Jukka Mojave, glukozamina, siarczan chondroityny.
SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 30 %, włókno surowe 3,5 %, tłuszcz surowy 20 %, popiół surowy 9 %, wilgotność 9 %, wapń 2,5 %, fosfor 1,5 %, kwasy tłuszczowe omega-3 1 %.
DODATKI: DODATKI DIETETYCZNE: witamina A 14 000 j.m. / kg, witamina D3 1 000 j.m. / kg, witamina E 100 mg / kg, żelazo (siarczan żelaza (II), monohydrat) 100 mg / kg, miedź (siarczanu miedzi (II), pentahydrat) 10 mg / kg, cynk (siarczan cynku (II), monohydrat) 125 mg / kg, mangan (siarczan manganu (II), monohydrat) 5 mg / kg, jod (bezwodny jodan wapnia) 1,5 mg / kg, selen (selenin sodu) 0,2 mg / kg, tauryna 1000 mg / kg.
Informacje dodatkowe
| Waga | 9,5 kg |
|---|---|
| EAN | 5905342291954 |
| Kod producenta | 5906479100225 |
| Marka | Pan Mięsko |
| Waga produktu | 9 |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | rasy małe (<10 kg) |
| Smak | cielęcina |
| Nazwa handlowa | Pan Mięsko cielęcina indyk 9kg dorosły chrupki XS |
| Karmy specjalne | dla psów z alergią |
| Rodzaj karmy | bezzbożowa, ekologiczna, wysokobiałkowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 9.5 |










