N&D OCEAN DOG CODFISH, PUMPKIN AND ORANGE ADULT MINI 7KG
244,79 zł
20 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis
FARMINA N&D Ocean Codfish, Pumpkin & Orange Adult Mini 7kg
Receptura dorsz, dynia i pomarańcza. Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów.
SKŁAD
dorsz (25%), dehydratyzowane białko z dorsza (25%), skrobia grochowa, olej z ryb (ze śledzia), suszona dynia (5%), włókno grochu, suszona marchew, mączka z lucerny, inulina z cykorii, fruktooligosacharydy, ekstrakt z drożdży (źródło mannooligosacharydów), suszona słodka pomarańcza (0.5%), suszone jabłko, suszony owoc granatu, suszony szpinak, łuski i nasiona babki płesznik (0.3%), suszone borówki, chlorek sodu, suszone drożdże piwne, kurkuma (0.2%), wyciąg z aloesu, glukozamina, siarczan chondroityny.


DODATKI W 1 KG
Witaminy, prowitaminy i inne chemicznie zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: witamina A (3a672b) 15000jm.; witamina D3 (3a671) 1500jm.; witamina E (3a700) 600mg; witamina C (3a300) 150mg; niacyna (3a314) 37.5mg; D-pantotenian wapnia (3a841) 15mg; witamina B2 7.5mg; witamina B6 (3a831) 6mg; witamina B1 (3a820) 4.5mg; Biotyna (3a880) 0.38mg; Kwas foliowy (3a316) 0.45mg; witamina B12 0.1mg; chlorek choliny (3a890) 2500mg; Beta-karoten [3a160(a)] 1.5mg. Mieszanki pierwiastków śladowych: Cynk (chelat cynku z hydroksyanalogiem metioniny) (3b6.10): 163.8mg; Mangan (chelat manganu z hydroksyanalogiem metioniny) (3b5.10): 64.4mg; Żelazo [glicynowy chelat żelaza(II) hydrat] (3b108): 58.3mg; Miedź (chelat miedzi z hydroksyanalogiem metioniny) (3b4.10): 15.8mg; Selen (drożdże inaktywowane wzbogacone selenem) (3b811): 0.00088mg. Aminokwasy, ich sole i podobne produkty: DL-metionina, czysta technicznie (3c301) 4000mg; tauryna (3a370) 1000mg; L-karnityna (3a910) 300mg. Dodatki sensoryczne: wyciąg z zielonej herbaty 100mg; wyciąg z rozmarynu. Przeciwutleniacze: ekstrakty tokoferolu z olejów roślinnych.
ANALIZA
Białko surowe 30.00%; Tłuszcz surowy 18.00%; Włókno surowe 2.90%; wilgotność 9.00%, Popiół surowy 7.30%; Wapń 0.80%; Fosfor 0.70%; kwasy tłuszczowe Omega‐6 1.60%; kwasy tłuszczowe Omega‐3 2.30%; DHA 1.00%; EPA 0.70%; Glukozamina 1200mg/kg; Siarczan chondroityny 900mg/kg.
Informacje dodatkowe
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| Kod producenta | 109199 |
| Marka | Farmina |
| Waga produktu | 7 |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | rasy małe (<10 kg) |
| Smak | mix smaków |
| Nazwa handlowa | Sucha karma Farmina N&D Ocean dla dorosłych mini dorsz&dynia&pomarańcza 7 kg |
| Karmy specjalne | dla psów z nadwrażliwością pokarmową |
| Rodzaj karmy | bez kurczaka, bezzbożowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7 |
| EAN | 8010276036537 |










