N&D DOG TROPICAL SELECTION SALMON ADULT MINI 5 kg
152,99 zł
17 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis

Farmina Dog N&D Tropical Selection Adult Mini salmon
Łosoś, orkisz, owies i owoce tropikalne. 5 kg
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów małych ras.
101741
N&D Tropical selection to nowa linia karm opracowana przez Farminę, opracowana z prazbożami i bogactwem owoców tropikalnych dla zdrowia kotów i psów.
Owoce tropikalne, takie jak papaja, mago, kiwi, ananas i banan, są znane ze swoich licznych właściwości odżywczych, są bogate w naturalne przeciwutleniacze i pełne witamin.
Połączyliśmy je z ziarnami zbóż o niskim indeksie glikemicznym (orkisz i owies), które wspomagają uczucie sytości, aby stworzyć idealną karmę, której Twój pupil nie będzie w stanie się oprzeć.
Skład:
- łosoś 20 %
- suszone białko z łososia 20 %
- orkisz 12 %
- owies (owies zwyczajny) 12 %
- tłuszcz z kurczaka
- dehydratyzowane białko ze śledzia
- suszona pulpa buraczana
- olej z ryb (ze śledzia)
- suszona marchew
- mączka z lucerny
- chrząstka z kurczaka (źródło glukozaminy i siarczanu chondroityny)
- inulina z cykorii
- fruktooligosacharydy
- ekstrakt z drożdży (źródło mannooligosacharydów)
- suszony banan 0.5 %
- suszone kiwi 0.5 %
- suszone mango 0.5 %
- suszona papaja 0.5 %
- suszony ananas 0.5 %
- suszony szpinak
- łuski i nasiona babki płesznik
- chlorek sodu
- suszone drożdże piwne
- kurkuma
- wyciąg z aloesu.
Skład analityczny:
- białko surowe 27 %
- tłuszcz surowy 16 %
- wilgotność 9 %
- popiół surowy 7,9 %
- włókno surowe 2,9 %
- wapń 0,9 %
- fosfor 0,8 %
Dawkowanie:
- Dawka może różnic się w zależności od rasy, środowiska w którym żyje, aktywności fizycznej i kondycji psa
- Pies powinien mieć stały dostęp do świeżej czystej wody
- Przechowywać w miejscu chłodnym i suchym
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,1 kg |
|---|---|
| Kod producenta | 1016-1-5000 |
| Marka | Farmina |
| Waga produktu | 5 |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | rasy małe (<10 kg) |
| Smak | mix smaków |
| Nazwa handlowa | Farmina N&D dla psów TROPICAL SELECTION (AG) dorosły mini łosoś 5 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.1 |
| EAN | 8010276042361 |





