N&D DOG TROPICAL SELECTION SALMON ADULT MED/MAX 2 kg
91,79 zł
20 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis

Farmina ND Dog Tropical Med Maxi Adult Salmon 2kg
- Producent: Farmina
- Smak: Łosoś, orkisz, owiec, owoce tropikalne
- Rasa psa: Rasy średnie i duże
- Wiek psa: Dorosłe / adult
- Waga opakowania: 2kg
Farmina ND Dog Tropical Med Maxi Adult Salmon 2kg
Karma dla Twojego Psa > N&D Tropical Selection canineŁosoś, orkisz, owies i owoce tropikalne. Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów.
SKŁADłosoś (20%), dehydratyzowane białko z łososia (20%), orkisz (12%), owies (owies zwyczajny) (12%), olej z ryb (ze śledzia), dehydratyzowane białko ze śledzia, suszona pulpa buraczana, suszona marchew, mączka z lucerny, inulina z cykorii, fruktooligosacharydy, ekstrakt z drożdży (źródło mannooligosacharydów), suszony banan (0.5%), suszone kiwi (0.5%), suszone mango (0.5%), suszona papaja (0.5%), suszony ananas (0.5%), suszony szpinak, łuski i nasiona babki płesznik, chlorek sodu, suszone drożdże piwne, kurkuma, wyciąg z aloesu, glukozamina, siarczan chondroityny.
ANALIZABiałko surowe 27.00%; Tłuszcz surowy 16.00%; Włókno surowe 2.90%; Wilgotność 9.00%; Popiół surowy 7.90%; Wapń 0.90%; Fosfor 0.80%; Omega‐6 1.60%; Omega‐3 2.00%; DHA 0.85%; EPA 0.55%; Glukozamina 1000mg/kg, Siarczan chondroityny 700mg/kg.
DODATKI W 1 KGWitaminy, prowitaminy i inne chemicznie zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: Witamina A (3a672b) 10000j.m.; Witamina D3 (3a671) 1000j.m.; Witamina E (3a700) 100mg; Witamina C (3a300) 100mg; Niacyna (3a314) 25mg; D-pantetonian wapnia (3a841) 10mg; Witamina B2 (3a826) 5mg; Witamina B6 (3a831) 4mg; Witamina B1 (3a820) 3mg; Biotyna (3a880) 0.25mg; Kwas foliowy (3a316) 0.30mg; Witamina B12 0.04mg; Chlorek choliny (3a890) 2500mg. Mieszanki pierwiastków śladowych: Cynk [tlenek cynku (3b603)]: 86.7mg; Cynk [jednowodny siarczan cynku (3b605)]: 43.7mg; Mangan [siarczan manganawy, monohydrat (3b503)]: 48.8mg; Żelazo [siarczanu żelaza(II), monohydrat (3b103)]: 14.5mg; Żelazo [węglan żelaza (II) (3b101)]: 28.9mg; Miedź [pentahydrat siarczanu miedzi(II) (3b405)]: 12.8mg; Jod [bezwodny jodan wapnia (3b202)]: 1.56mg; Selen (selenin sodu 3b801): 0.101mg. Aminokwasy, ich sole i podobne produkty: DL-metionina, czysta technicznie (3c301) 2500mg. Dodatki sensoryczne: wyciąg z zielonej herbaty 100mg; wyciąg z rozmarynu. Przeciwutleniacze: ekstrakty tokoferolu z olejów roślinnych (1b306(i)).
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,1 kg |
|---|---|
| Kod producenta | 1022-1-2000 |
| Marka | Farmina |
| Waga produktu | 2 |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | rasy duże (26-45 kg) |
| Smak | mix smaków |
| Nazwa handlowa | Farmina N&D pies Tropical selekcja dorosły średni i maxi, łosoś 2 kg |
| Rodzaj karmy | bezzbożowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.1 |
| EAN | 8010276042378 |






