N&D DOG TROPICAL SELECTION LAMB PUPPY MED/MAX 2 kg
96,89 zł
20 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis
Farmina Pet Food 8010276042415. Ilość na paczkę: 1 szt.

Farmina N&D 2kg TROPICAL SELECTION LAMB PUPPY MED/MAX
101737
Receptura jagnięcina, orkisz, owies i owoce tropikalne. Pełnoporcjowa karma dla szczeniąt oraz suk w trakcie ciąży lub laktacji.
SKŁAD
jagnięcina (20%), suszone białko jagnięce (20%), orkisz (10%), owies (owies zwyczajny) (10%), tłuszcz z kurczaka, dehydratyzowane białko ze śledzia, suszona pulpa buraczana, olej z ryb (ze śledzia), suszona marchew, mączka z lucerny, chrząstka z kurczaka (źródło glukozaminy i siarczanu chondroityny), inulina z cykorii, fruktooligosacharydy, ekstrakt z drożdży (źródło mannooligosacharydów), suszony banan (0.5%), suszone kiwi (0.5%), suszone mango (0.5%), suszona papaja (0.5%), suszony ananas (0.5%), suszony szpinak, łuski i nasiona babki płesznik, chlorek sodu, suszone drożdże piwne, kurkuma, wyciąg z aloesu.
SKŁADNIKI I ŻYWIENIE
DODATKI W 1 KG
Witaminy, prowitaminy i inne chemicznie zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: Witamina A (3a672b) 12000j.m.; Witamina D3 (3a671) 1200j.m.; Witamina E (3a700) 120mg; Witamina C (3a300) 120mg; Niacyna (3a314) 30mg; D-pantetonian wapnia (3a841) 12mg; Witamina B2 (3a826) 6mg; Witamina B6 (3a831) 4.8mg; Witamina B1 (3a820) 3.6mg; Biotyna (3a880) 0.30mg; kwas foliowy (3a316) 0.36mg; Vitamin B12 0.048mg; chlorek choliny (3a890) 2500mg. Mieszanki pierwiastków śladowych: Cynk [tlenek cynku (3b603)]: 86.7mg; Cynk [jednowodny siarczan cynku (3b605)]: 43.7mg; Mangan [siarczan manganawy, monohydrat (3b503)]: 48.8mg; Żelazo [siarczanu żelaza(II), monohydrat (3b103)]: 14.5mg; Żelazo [węglan żelaza (II) (3b101)]: 28.9mg; Miedź [pentahydrat siarczanu miedzi(II) (3b405)]: 12.8mg; Jod [bezwodny jodan wapnia (3b202)]: 1.56mg; Selen (selenin sodu 3b801): 0.101mg. Aminokwasy, ich sole i podobne produkty: DL-metionina, czysta technicznie (3c301) 2500mg. Dodatki sensoryczne: wyciąg z zielonej herbaty 100mg; wyciąg z rozmarynu. Przeciwutleniacze: ekstrakty tokoferolu z olejów roślinnych (1b306(i)).
ANALIZA
Białko surowe 30.00%; Tłuszcz surowy 20.00%; Włókno surowe 2.70%; Wilgotność 9.00%; Popiół surowy 8.00%; Wapń 1.15%; Fosfor 0.95%; Omega-6 3.20%; Omega-3 0.60%; DHA 0.20%; EPA 0.15%; Glukozamina 1200mg/kg, Siarczan chondroityny 900mg/kg.
WARTOŚĆ ENERGETYCZNA
EM Kcal/Kg 4062 – Mj/Kg 16,99
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,1 kg |
|---|---|
| Kod producenta | i631_OBC024163 |
| Marka | Farmina |
| Waga produktu | 2 |
| Wiek zwierzęcia | szczenięta i młode psy |
| Wielkość psa | rasy duże (26-45 kg) |
| Smak | jagnięcina |
| Nazwa handlowa | Farmina N&D pies TROPICAL SELECTION (AG) szczeniak średni i maxi jagnięcina 2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.1 |
| EAN | 8010276042415 |






