N&D ANCESTRAL GRAIN DOG LAMB, SPELT, OATS AND BLUEBERRY ADULT MINI 800G
61,19 zł
20 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis

Farmina ND Ancestral Grain Lamb Blueberry 800 g
FarminaN&D Ancestral Grain Dog Lamb, Spelt, Oats And Blueberry Adult Mini Karma Dla Dorosłych Psów Małych Ras 800 g
FarminaN&D Ancestral Grain Dog Lamb, Spelt, Oats And Blueberry Adult Minito kompletna, pełnowartościowa karma dla dorosłych psów małych ras. Pożywienie zawiera minimalną ilość węglowodanów, użyte zboża orkisz i owies zapewniają niski indeks glikemiczny. Podstawę karmy stanowi jagnięcina.
Suszone warzywa i owoce dostarczają witamin i minerałów, drożdże piwne wspomagają mikroflorę jelit a glukozamina i chondroityna wspierają układ kostno-stawowy.
Smak karmy, z dobrze przyswajalną jagnięciną i borówkami, będących bogatym źródłem antyoksydantów.
Główne zalety produktu:
- Nie zawieraGMO
- Wysokiej zawartości mięso jagnięce
- Karma posiada niski indeks glikemiczny
- wysokosc: 8
- szerokosc: 20
- glebokosc: 16
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,94 kg |
|---|---|
| Kod producenta | 220970 |
| Marka | Farmina |
| Waga produktu | 0 |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | rasy małe (<10 kg) |
| Smak | mix smaków |
| Nazwa handlowa | KARMA NA WAGĘ 1 kg |
| Karmy specjalne | nie dotyczy |
| Rodzaj karmy | bez kurczaka, bezzbożowa, hipoalergiczna |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.94 |
| EAN | 8010276022097 |






