Karma Ambrosia łosoś królik Mini Sensitive 5 kg psy dorosłe małe rasy
147,89 zł
15 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis
Ambrosia MINI Sensitive Łosoś Królik 5kg
5214001832408

Ambrosia Sensitive MINI Fresh Salmon&Rabbit 5 kg
Pełnoporcjowa karma dla psa
Wiek psa: Adult – psy dorosłe; Senior – psy starsze
Wielkość psa: Rasy małe i miniaturowe
Smak: Łosoś i królik
Opakowanie: Worek 5 kg
Ambrosia to holistyczna, pełnoporcjowa karma z dużą zawartością mięsa oraz dodatkiem owoców i warzyw. Unikalnie stworzona receptura i jakość składników Human Grade sprawia, że karma bogata jest w składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego fukcjonowania organizmu Twojego pupila. Brak zbóż, oraz wzbogacenie karmy o cenne dodatki tj.: glukozamina, tauryna, chondroityna i L-karnityna wspierają zdrowy rozwój stawów, umysłu oraz układu moczowego.
Zalety karmy:
- dla psów dorosłych i seniorów
- małe granulki idealne dla małych ras
- polecana również dla spów z problemami jelitowymi i trawiennymi
- bez dodatku zbóż
- bez sztucznych dodatków, konserwantów, GMO
- Certyfikat Vet Approved
- bogata w lekkostrawne białko
- pomaga utrzymać zdrową skórę i piękną sierść
- wspomaga stawy
- dodatek kwasów Omega-3 i Omega-6
- jakość składników Human Grade
- prebiotyki FOS i MOS – wspierają układ pokarmowy
- owoce i warzyw – źródło witamin
Skład: Łosoś (20%, w tym świeży łosoś bez ości 10% i odwodnione białko łososia 10%), królik (20%, w tym świeży królik 10% i suszony królik 10%), skrobia ziemniaczana, hydrolizowane białko zwierzęce (10%), groszek , łuskany groszek, tłuszcz zwierzęcy (9%), słodkie ziemniaki, suszona pulpa buraczana, siemię lniane, suszone drożdże piwne, MOS (mannanooligosacharydy) i beta glukany, olej z łososia (0,5%), suszona cykoria (naturalne źródło FOS i inulina), minerały, suszone brokuły, suszony szpinak, suszone pomidory, suszona żurawina, suszone jagody, chlorowodorek glukozaminy (150 mg/kg), siarczan chondroityny (150 mg/kg), ekstrakt roślinny (Yucca schidigera, Rozmaryn sp, Winorośl, Kurkuma, Cytrus, Goździkowiec).
Składniki Analityczne: Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1,1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 3,4%, Popiół surowy 6,5%, Włókno surowe 3%, Wilgotność 9%, Ca (wapń) 1,1%, P (fosfor) 0,8%.
Energia metaboliczna: 4055 kcal/kg
Dodatki dietetyczne: Witamina A 14.000 IU IU, Witamina D3 1.000 IU IU, Witamina E 350 mg, Tauryna 1,500 mg mg, L-karnityna 50 mg mg, DL – metionina mg.
Pierwiastki śladowe: Żelazo (siarczan żelaza II (monohydrat)) 50mg, Miedź (siarczan miedzi II (pentahydrat)) 10mg, Cynk (siarczan cynku II (monohydrat)) 60mg, Mangan (siarczan manganu, monohydrat) 5mg, Jod (jodan wapnia) 1,5mg,
Selen (selen sodu) 0,2 mg. Antyoksydanty.
SK-2408
Informacje dodatkowe
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Kod producenta | SK-2408 |
| Marka | Ambrosia |
| Waga produktu | 5 |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | rasy małe (<10 kg) |
| Smak | mix smaków |
| Nazwa handlowa | Ambrosia Mini Sensitive Salmon&Rabbit 5kg |
| Karmy specjalne | dla psów z alergią |
| Rodzaj karmy | bezzbożowa, hipoalergiczna |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5 |
| EAN | 5214001832408 |





