Fish4dogs Superior Senior karma sucha łosoś 1,5 kg
76,49 zł
20 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis
Fish4Dogs Superior WEIGHT CONTROL Rasy Duże 1,5 kg

Wysokiej jakości karma dla psów z nadwagą, cukrzycą, sterylizowanych, z wrażliwym układem pokarmowym i seniorów
- Lekkostrawne białko z ryb (głównie norweskiego łososia) zapewnia maksymalną strawność karmy
- Ziemniaki jako delikatne źródło węglowodanów nie podrażniają układu pokarmowego
- Niski poziom tłuszczu zapobiega tyciu
- Niski indeks glikemiczny zapewnia stopniowe uwalnianie się cukrów do krwi – daje psu uczucie sytości na dłużej
- Wysoka zawartość kwasów Omega 3 – korzystnie wpływa na odporność, ogólną kondycję psa, jego serce i układ krwionośny, a także stan skóry i sierści
- Probiotyki z norweskich wodorostów i pulpa buraczana dbają o mikroflorę jelitową
- Zmniejszona ilość białka nie obciąża nerek
- glukozaminy i chondroityna oraz spirulina pochodząca z omułka zielonowargowego dbają o kości i stawy
Karma Fish4Dogs Superior WEIGHT CONTROL jest hipoalergiczna
Nie zawiera dodatku zbóż, glutenu, konserwantów, sztucznych barwników i cukru.
Białko i tłuszcz pochodzące wyłącznie z RYB powoduje, że karma jest bardzo lekkostrawna, hypoalergiczna.
SKŁAD:
Składniki odżywcze: białko surowe 22%, zawartość tłuszczu 7%, popiół surowy 7%, błonnik surowy 3,5%, kwasy Omega-3 1,2%
Skład: łosoś (26%), ziemniaki (26%), skrobia grochowa (26%), mączka z łososia (11%), olej z łososia (2,2%), wyciąg z łososia (1,8%), błonnik grochowy, olej słonecznikowy, mączka z kryla (0,9%), ekstrakt drożdżowy, składniki mineralne, ekstrakt słodowy, mączka z glonów morskich, algi (176 mg/kg), ekstrakt z omułka nowozelandzkiego (440 mg/kg), spirulina (88 mg/kg)
Dodatki (na kg): Witaminy: Witamina A 22.500 IU; Witamina D3 1.800 IU, Witamina E 700 IU
Pierwiastki śladowe: Cynk (uwodniony chelat aminokwasowy) 600 mg; Miedź (uwodniony chelat aminokwasowy) 30 mg; Wapń (jodek bezwodny) 2,5 mg; Wapń 0,80%; Fosfor 0,70%
Przeciwutleniacze (stabilizowane rozmarynem i ekstraktami bogatymi w witaminę E)

Informacje dodatkowe
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Kod producenta | 5060084826779 |
| Marka | Fish4dogs |
| Waga produktu | 1.5 |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | rasy duże (26-45 kg) |
| Smak | łosoś |
| Nazwa handlowa | Sucha karma Fish4dogs łosoś rasy duże dorosłe 1,5 kg |
| Karmy specjalne | dla psów z nadwagą |
| Rodzaj karmy | bez kurczaka, bezzbożowa, hipoalergiczna |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.5 |
| EAN | 5060084826779 |







