Fish4dogs Salmon Toy Breed karma sucha łosoś 1,5 kg
80,57 zł
20 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis
Karma dostosowana do wyjątkowych potrzeb ras miniaturowych. Zapewnia większą koncentrację energii, poziomu białka i oleju zgodnie z wymaganiami małych psów. Wysoka przyswajalność białka z mięsa ryb pozwala miniaturowym rasom łatwo skorzystać z energii zawartej w pożywieniu i dodatkowo wpływa dobrze na trawienie. Wielkość i kształt granulek odpowiada potrzebom ras miniaturowych. Granulki naszej karmy zostały specjalnie ukształtowane, by psom było wygodnie jeść, a do tego są o około połowę mniejsze od naszych dotychczasowych małych granulek.
Monoproteinowa formuła, czyli pojedyncze źródło białka pochodzące z delikatnego mięsa ryb, oraz bezglutenowe źródło węglowodanów pomaga uniknąć reakcji alergicznej. Dodatkowo bardzo wysoka zawartość kwasów Omega-3 pochodzących z oleju rybnego pozwala złagodzić stany zapalne skóry i doskonale wpływa na sierść. Zawartość cynku wpływa regenerująco na skórę i przyspiesz procesy naprawcze. Bardzo prosty, a jednocześnie maksymalnie zbilansowany i odżywczy skład karmy, zmniejsza do minimum możliwość wystąpienia alergii pokarmowej.
Salmon Toy Breed jest w 100% karmą bez zbożową. Używamy ziemniaków i grochu, aby dostarczyć odpowiedniej ilości wartościowych węglowodanów. Dzięki temu Salmon Toy Breed to karma, która ma zrównoważony indeks glikemiczny, a do tego znacznie zredukowaliśmy prawdopodobieństwo występowania alergii.
Wysoki poziom kwasów Omega-3 jest także wskazany dla ciężarnych suk, gdyż już od pierwszych dni życia szczeniaki, jeszcze w łonie matki korzystają z wszystkiego co dobre w kwasach Omega-3.
Fish4Dogs Finest Salmon Toy Breed nie zawierają również glutenu, konserwantów i sztucznych barwników. Są hypoalergiczne.
SKŁAD:
Składniki odżywcze: białko surowe 28%, zawartość tłuszczu 16%, popiół surowy 6,5%, błonnik surowy 2,8%, kwasy Omega-3 1%
Skład: łosoś (27%), ziemniaki (26%), mąka groszkowa (21%), mączka z łososia (9%), olej z łososia (8,7%), pulpa buraczana, drożdże, składniki mineralne
Dodatki (na kg): Witaminy: Witamina A 22.500 IU; Witamina D3 1.800 IU; Witamina E 400 IU
Pierwiastki śladowe: Cynk (uwodniony chelat aminokwasowy) 600 mg; Miedź (uwodniony chelat aminokwasowy) 30 mg; Wapń (jodek bezwodny) 2,5 mg
Przeciwutleniacze (stabilizowane rozmarynem i ekstraktami bogatymi w witaminę E)
DAWKOWANIE:




Informacje dodatkowe
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Kod producenta | 5056008807764 |
| Marka | Fish4dogs |
| Waga produktu | 1.5 |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | rasy małe (<10 kg) |
| Smak | łosoś |
| Nazwa handlowa | Fish4Dogs Finest Toy Breed Rasa Miniaturowa 1,5kg |
| Karmy specjalne | nie dotyczy |
| Rodzaj karmy | bez kurczaka, bezzbożowa, hipoalergiczna |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.5 |
| EAN | 5056008807764 |







