Fish4dogs Finest Salmon Complete karma sucha łosoś 6 kg
183,59 zł
20 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis
FISH4DOGS FINEST SALMON SMALL BREED 6KG łosoś

Fish4Dogs Finest Salmon z Łososia dla dorosłych psów małych ras. Lekkostrawna formuła idealna dla psów z wrażliwym układem pokarmowym, w długoterminowym postępowaniu dietetycznym w alergii pokarmowej, przy nietolerancji pokarmowej.
Najważniejsze cechy:
- pełnowartościowa karma dla dorosłych psów małych ras
- dla psów z problemami trawiennymi
- hipoalergiczna
- bezzbożowa, bezglutenowa
- bez sztucznych konserwantów i barwników
- bez składników drobiowych
- zbilansowany indeks glikemiczny
- wspiera układ krwionośny i nerwowy
- kwasy Omega 3 o działaniu przeciwzapalnym
- bardzo prosty, a zarazem maksymalnie zbilansowany i odżywczy skład – idealny dla alergików
- opakowanie 6kg
Skład: łosoś (27%), ziemniaki (21%), skrobia groszkowa, mączka z łososia (11,9%), olej z łososia (9,7%), pulpa buraczana, drożdże piwowarskie, olej słonecznikowy, składniki mineralne.
Składniki odżywcze: białko surowe 26%, zawartość tłuszczu 12%, popiół surowy 7,5%, błonnik surowy 2,5%, kwasy Omega-3 1,9%
Energia metaboliczna 3673 kcal/kg
Informacje dodatkowe
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| Kod producenta | 15094 |
| Marka | Fish4dogs |
| Waga produktu | 6 |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | rasy małe (<10 kg) |
| Smak | łosoś |
| Nazwa handlowa | Fish4Dogs Finest Salmon Adult Small 6kg |
| Karmy specjalne | dla psów z alergią |
| Rodzaj karmy | bez kurczaka, bezzbożowa, hipoalergiczna |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6 |
| EAN | 5056008807818 |







