Fish4Dogs Finest Salmon Adult duże rasy 1,5kg
66,29 zł
20 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis

Fish4Dogs finest salmon complete adult large 1,5kg
Fish4Dogs Finest Salmon adult large breed jest karmą z łatwo przyswajalnym i w pełni hipoalergicznym mięsem łososia dla dorosłych psów dużych ras. Doskonały wybór dla psów z problemami trawiennymi, biegunkami czy alergiami.
Główne zalety karmy:
- wysoka zawartość białka z mięsa łososia,
- optymalna zawartość węglowodanów z ziemniaków i grochu,
- odpowiedni stosunek kwasów omega 3 i 6 dla zdrowia skóry i sierści,
- dodatek wapnia i fosforu dla wsparcia zdrowego układu ruchowego,
- idealny wybór dla psów z chorą trzustką, cierpiących na cukrzycę, nadwagę, sterylizowanych,
- odpowiedni krokiet dla małych ras,
Skład:
łosoś 27%, ziemniaki 21%, skrobia groszkowa, mączka z łososia 11,9%, olej z łososia 9,7%, pulpa buraczana, drożdże piwowarskie, olej słonecznikowy, minerały
Dodatki:
Witamina A 22.500 IU; Witamina D3 900 IU; Witamina E 700 IU, tauryna 1kg, wapń (bezwodny jodan wapnia) 1,6 mg; Wapń 0,8%; Fosfor 0,64%, Przeciwutleniacze (stabilizowane rozmarynem i ekstraktami bogatymi w witaminę E)
Analiza:
białko 26%, tłuszcz 12%, popiół 7,5%, błonnik 2,5%, kwasy Omega-3 1,9%
wartość energetyczna: 3673 kcal/kg


Informacje dodatkowe
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Kod producenta | 5056008807733 |
| Marka | Fish4dogs |
| Waga produktu | 1.5 |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | rasy duże (26-45 kg) |
| Smak | łosoś |
| Nazwa handlowa | Fish4Dogs Finest Salmon Complete z Łososia dla ras dużych 1,5 kg |
| Karmy specjalne | dla psów z alergią |
| Rodzaj karmy | bez kurczaka, bezzbożowa, ekologiczna, hipoalergiczna, wysokobiałkowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3 |
| EAN | 5056008807733 |








