FARMINA N&D WHITE DOG SEA BASS, Spirulina and Fennel Adult Mini – sucha kar
152,99 zł
20 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis

FARMINA N&D WHITE DOG SEA BASS, SPIRULINA&FENEL ADULT MINI 2kg
Producent: Farmina
Cechy
- Forma dawkowania: Stały
- Rodzaj opakowania: Plastikowa torba
- Waga produktu: 2 kg
- Wielkość psa: Rasy psów małych (4 -14 kg), XS (
- Efekty zdrowotne: Zdrowie ogólne
- Smak karmy: Okoń morski
- Rasa psa: Wszystkie rasy psów miniaturowych, Rasy małych psów
- Bez laktozy: Tak
- Specyficzne potrzeby zwierzęcia: Sierść i skóra
- Bez soi: Tak
- Wiek zwierzęcia: Dorosły
- Bez cukru: Brak danych
- Bezglutenowe: Tak
- Bez konserwantów: Tak
- Rodzaj zwierzęcia: Pies
- Brak sztucznych barwników: Tak
Wartości odżywcze
- Białko: 23%
- Popiół surowy: 7,9%
- Zawartość wilgoci: 9%
- Włókna surowe: 2,9%
- Zawartość tłuszczu: 18%
Informacje dodatkowe
| Waga | 28 kg |
|---|---|
| Kod producenta | PND0200002 |
| Marka | Farmina |
| Waga produktu | 2 |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | rasy małe (<10 kg) |
| Smak | ryba |
| Nazwa handlowa | Farmina N&D White Mini Okoń Spirulina 2kg |
| Karmy specjalne | dla psów z nadwrażliwością pokarmową |
| Rodzaj karmy | bez kurczaka, bezzbożowa, hipoalergiczna |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 28 |
| EAN | 8010276041012 |





