Farmina N&D DOG QUINOA SKIN & COAT HERRING, COCONUT ADULT MINI 800g
66,29 zł
20 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis
Farmina Skin&Coat Herring adult mini 800g
Farmina

Farmina N&D Quinoa canine Skin & Coat Herring adult mini 800g
100492
„Śledź, quinoa, kokos i kurkuma.
Pełno porcjowa karma dla dorosłych psów.
Farmina N&D Quinoa Skin & Coat to kompletna karma dietetyczna dla psów zalecana w celu obniżenia nietolerancji składników i substancji odżywczych. śledź (20%), dehydratyzowane białko ze śledzia (20%), skrobia grochowa, olej z ryb (ze śledzia), nasiona komosy ryżowej ekstrahowane (8%), siemię lniane, suszony kokos (2.5%), kurkuma (2.5%), inulina, fruktooligosacharydy, ekstrakt drożdżowy (źródło mannooligosacharydów), węglan wapnia, fosforan dwuwapniowy, łuski i nasiona babki płesznik, chlorek potasu, chlorek sodu, suszone drożdże piwne, wyciąg z aloesu, glukozamina, siarczan chondroityny.
Źródła białka: śledź, dehydratyzowane białko ze śledzia. Źródła węglowodanów: skrobia grochowa, nasiona komosy ryżowej ekstrahowane.
Witaminy, prowitaminy i inne chemicznie zdefiniowane substancje: Witamina A (3a672b) 15000 j.m.; Witamina D3 (3a671) 1500 j.m.; Witamina E (3a700) 600mg; Witamina C (3a300) 150mg; Niacyna (3a314) 37,5mg; D-pantotenian (3a841) wapnia 15mg; Witamina B2 7,5mg; Witamina B6 (3a831) 6mg; Witamina B1 (3a820) 4,5mg; Biotyna (3a880) 0,38mg; Kwas foliowy (3a316) 0,45mg; Witamina B12 0,1mg; Chlorek choliny (3a890) 2500mg; Beta-karoten [3a160(a)] 1,5mg.
Mieszanki pierwiastków śladowych: Cynk (chelat cynku z hydroksyanalogiem metioniny) (3b6.10) 163.8mg; Mangan (chelat manganu z hydroksyanalogiem metioniny) (3b5.10) 64.6mg; Żelazo [glicynowy chelat żelaza(II) hydrat] (3b108): 58.3mg; Miedź (chelat miedzi z hydroksyanalogiem metioniny) (3b4.10) 15.8mg; Selen (drożdże inaktywowane wzbogacone selenem): 0.00088mg.
Aminokwasy, ich sole i podobne produkty: DL-metionina, czysta technicznie (3c301) 4000mg; Tauryna (3a370) 1000mg; L-Karnityna (3a910) 300mg. Dodatki sensoryczne: wyciąg z zielonej herbaty 100mg; wyciąg z rozmarynu.
Przeciwutleniacze: ekstrakty tokoferolu z olejów roślinnych. Białko surowe 24.00%; Tłuszcz surowy 12.00%; Włókno surowe 2.00%; Popiół surowy 6.50%; Wapń 1.20%; Fosfor 0.90%; Omega-6 1.20%; Omega-3 1.00%; DHA 0.40%; EPA 0.25%. Linia Cibau oferuje pełną gamę karm dostosowanych do wszystkich ras psów, w każdym wieku i o różnych potrzebach żywieniowych.
Główne cechy linii Cibau to: – kura, indyk, ryby i jaja jako główne źródło białka – tłuszcz rybny bogaty w Omega-3 – łatwostrawne węglowodany – brak sztucznych konserwantów
Porównaj skład procentowy składników z innymi produktami Super Premium i zobacz różnicę!

- Marka: Farmina
- Smak: ryba
- Wiek zwierzęcia: psy dorosłe
- Wielkość psa: rasy małe (<10 kg)
- Karmy specjalne: dla psów z alergią
- Waga produktu: do 2 kg
- Rodzaj karmy: bez kurczaka|bezzbożowa|ekologiczna|hipoalergiczna
- Liczba sztuk w zestawie: 1
- Cennik wysyłek: 4.1 karton, produkt od 600ml lub 0,6kg do 1l lub 1kg
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,8 kg |
|---|---|
| Kod producenta | 8010276039903 |
| Marka | Farmina |
| Waga produktu | 0.8 |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | rasy małe (<10 kg) |
| Smak | ryba |
| Nazwa handlowa | Farmina N&D Quinoa Mini Skin&Coat Śledź 800g |
| Karmy specjalne | dla psów z alergią |
| Rodzaj karmy | bez kurczaka, bezzbożowa, ekologiczna, hipoalergiczna |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.8 |
| EAN | 8010276039903 |




