FARMINA N&D Ancestral Grain Chicken & Pomegranate Mini Puppy 2.5 kg
122,39 zł
20 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis

Farmina ND Ancestral CHICKEN PUPPY MINI 2,5kg
Orkisz, owies, kurczak, owoc granatu. Karma pełnoporcjowa dla szczeniąt oraz ciężarnych i karmiących suk małych ras.
SKŁAD
Świeże mięso z kurczaka (20%), suszone mięso z kurczaka (20%), orkisz (10%), owies (10%), tłuszcz z kurczaka, suszone całe jaja, świeże mięso ze śledzia, suszone mięso ze śledzia, suszona pulpa buraczana, olej rybny (ze śledzia), włókno grochu, suszona marchew, suszona lucerna, chrząstka z kurczaka (źródło glukozaminy i siarczanu chondroityny), inulina, fruktooligosacharydy, ekstrakt z drożdży (źródło mannanooligosacharydów), suszony owoc granatu (0.5%), suszone jabłko, suszony szpinak, babka płesznik (0.3%), suszona pomarańcza, suszone borówki, chlorek sodu, suszone drożdże piwne, korzeń kurkumy (0.2%).
DODATKI W 1 KG
Witaminy, prowitaminy i inne chemicznie zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: Witamina A (E672) 16000j.m., Witamina D3 (E671) 1600j.m., Witamina E (E307) 600mg, Witamina C (E300) 160mg, Niacyna 40mg, kwas pantotenowy 16mg, Witamina B2 8mg, Witamina B6 6.4mg, Witamina B1 4.8mg, Witamina H 0.40mg, kwas foliowy 0.48mg, Witamina B12 0.1mg, chlorek choliny 2800mg, beta-karoten 1.5mg.
Mieszanki pierwiastków śladowych: chelat cynku z hydroksyanalogiem metioniny (E6) 910mg, chelat manganu z hydroksyanalogiem metioniny (E5) 380mg, chelat żelaza wodzianu glicyny (E1) 250mg, chelat miedzi z hydroksyanalogiem metioniny (E4) 88mg, drożdże inaktywowane wzbogacone selenem 0.40mg.
Aminokwasy, ich sole i podobne produkty: DL-metionina 6000mg, Tauryna 1000mg, L-karnityna 300mg.
Dodatki sensoryczne: wyciąg z aloesu 1000mg, wyciąg z zielonej herbaty 100mg, wyciąg z rozmarynu.
Przeciwutleniacze: bogate w tokoferol ekstrakty naturalnego pochodzenia.
ANALIZA
Białko surowe 35.00%, Oleje i tłuszcze surowe 20.00%, Włókno surowe 1.70%, Wilgotność 9.00%, Popiół surowy 7.30%, Wapń 1.30%, Fosfor 0.90%,Omega-6 3.40%, Omega-3 0.90%, DHA 0.50%, EPA 0.30%, Glukozamina 1400mg/kg, Siarczan chondroityny 1100mg/kg.
WARTOŚĆ ENERGETYCZNA
EM Kcal/Kg 4184 – Mj/Kg 17,50

Informacje dodatkowe
| Waga | 2,82 kg |
|---|---|
| Kod producenta | 52489 |
| Marka | Farmina |
| Waga produktu | 2.5 |
| Wiek zwierzęcia | szczenięta i młode psy |
| Wielkość psa | rasy małe (<10 kg) |
| Smak | kurczak |
| Nazwa handlowa | Farmina N&D Ancestral Grain Puppy Mini Kurczak i Pomegr 2,5kg |
| Rodzaj karmy | hipoalergiczna |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.82 |
| EAN | 8010276021922 |







