FARMINA Cibau Adult Medium karma dla dorosłych psów średnich ras 2,5kg
81,59 zł
20 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis
Farmina Cibau Adult Medium 2.5kg Dorosłe Średnie
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras średnich.
SKŁAD dehydratyzowane białko z kurczaka (28%), ryż (28%), kukurydza (26%), tłuszcz z kurczaka (7%), dehydratyzowane białko z ryb, wysłodki buraczane suszone (4%), olej z ryb (2%), chlorek sodu, suszone drożdże piwne (0.3%).
SKŁADNIKI I ŻYWIENIE DODATKI W 1 KG Witaminy, prowitaminy i inne chemicznie zdefiniowane substancje : Witamina A (E672) 10000IE, Witamina D3 (E671) 1000IE, Witamina E (E307) 100mg, Witamina C (E300) 100mg, Niacyna 25mg, kwas pantotenowy 10mg, Witamina B2 5mg, Witamina B6 4mg, Witamina B1 3mg, Witamina H 0,25mg, kwas foliowy 0,30mg, Witamina B12 0,04mg, chlorek choliny 1500mg.Mieszanki pierwiastków śladowych: tlenek cynku (E6) 108mg, jednowodny siarczan cynku (E6) 120mg, monohydrat siarczanu manganu (E5) 150mg, jednowodny siarczan żelaza (E1) 44mg, węglan żelaza (E1) 60mg, pięciowodny siarczan miedzi (E4) 50mg, bezwodny jodan wapnia (E2) 2,4mg, selenit sodu 0,22mg.Aminokwasy, ich sole i podobne produkty: DL-Metionina 1500mg.
ANALIZA Białko surowe 25.00%; Tłuszcz surowy 12.00%; Włókno surowe 2.00%; Popiół surowy 6.50%; Wapń 1.20%; Fosfor 0.90%.
WARTOŚĆ ENERGETYCZNA EM Kcal/Kg 3540 – Mj/Kg 14,81

Informacje dodatkowe
| Waga | 2,5 kg |
|---|---|
| Kod producenta | 8010276030900 |
| Marka | Farmina |
| Waga produktu | 2.5 |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | rasy średnie (10-25 kg) |
| Smak | kurczak |
| Nazwa handlowa | CIBAU pies dorosły średni 2,5 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.5 |
| EAN | 8010276030900 |




