EDEN Fish Cuisine S 2kg dla małych ras
96,89 zł
20 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis
Karma sucha dla psa Eden Fish Szkocki Łosoś i Śledź Północnoatlantycki
Karma sucha dla psa Eden Country wskazana jest dla szczeniąt ras małych i średnich powyżej 14 tygodnia życia, a także psów dorosłych wszystkich ras.
80% ryby – Eden Fish to karma dla psa z dużą zawartością mięsa.
Zawiera 80% świeżej ryby klasy “human grade ”: szkockiego łososia, śledzia północnoatlantyckiego oraz sezonowo dostępnych ryb – dorsza, plamiaka, morszczuka, mintaja i gładzicy. 20% stanowią owoce i warzywa.
Karma rybna dla psa jest lekkostrawna i wysoko przyswajalna.
Zalety karmy Eden Fish
- 80% karmy stanowią ryby,
- 20% owoce i warzywa Superfoods: małże oraz spirulina – wyjątkowe suplementy
- Niska zawartość węglowodanów
- Naturalnie hypoalergiczna, bez zboża, glutenu, a także białych ziemniaków
- Świeże ryby klasy “human grade ” czyli tej samej co dla ludzi
- Dodatek prebiotyków wspierających trawienie
- Suplementy wspierające stawy
- Dodatek ziół wspierających zdrowie, organicznych witamin i minerałów dla optymalnego wchłaniania
Skład:
Łosoś 23%, suszony śledź 21,5%, bataty 13%, suszone ryby 8% (w zależności od „połowu dnia” może zawierać dorsza, plamiaka, morszczuka, mintaja lub gładzicę), suszony łosoś 8%, pstrąg 6%, biała ryba 6%, olej z łososia 6%, włókna groszkowe, bulion z łososia 1,5%, lucerna, ciecierzyca, olej kokosowy 0,5%, szpinak, marchewka, jabłka, zielone małże 0,1%, spirulina 0,1%, owoc róży, suszony korzeń łopianu, rumianek, anyż, kozieradka, algi, majeranek, oregano, pietruszka, szałwia, tymianek, witaminy i minerały, Fruktooligosacharydy (960 mg/kg), glukozamina (340 mg/kg), MSM (340 mg/kg), siarczan chondroityny (240 mg/kg), Mannaoligosacharydy (240mg/kg).
Składniki analityczne:
Białko: 39%, oleje i tłuszcze 17%, włókna: 3%, popiół: 11,5%, wilgotność: 8%, kwasy tł. Omega-6: 2%, kwasy tł. Omega-3: 3,1%, wapń: 2,1%, fosfor: 1,5%
Energia metaboliczna: 3560 kcal/kg

Informacje dodatkowe
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Kod producenta | 5060438810188 |
| Marka | Eden |
| Waga produktu | 2 |
| Wiek zwierzęcia | karma uniwersalna |
| Wielkość psa | rasy małe (<10 kg) |
| Smak | mix smaków |
| Nazwa handlowa | Karma sucha Eden Fish Cuisine 2 kg |
| Karmy specjalne | dla psów z nadwrażliwością pokarmową |
| Rodzaj karmy | bez kurczaka, bezzbożowa, ekologiczna, hipoalergiczna, wysokobiałkowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2 |
| EAN | 5060438810188 |






