Brit Premium Senior L+XL karma sucha kurczak 3 kg
45,89 zł
20 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis
Brit Premium By Nature 3kg Senior L+XL, karma dla
Brit
BRIT PREMIUM BY NATURE Z KURCZAKIEM DLA STARSZYCH PSÓW (+7LAT) DUŻYCH I BARDZO DUŻYCH RAS (25-90KG)
BRIT PREMIUM BY NATURE SENIOR L+XL
Można podawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. Podawaj karmę w 1-2 równych porcjach w ciągu dnia. Zalecaną ilość dobową przedstawiono w tabeli żywieniowej. Podając Brit Premium po raz pierwszy, wybierz mniejszą ilość i wymieszaj ją z poprzednio stosowaną karmą. Stopniowo zwiększaj zawartość Brit Premium. Należy zadbać o to, aby pies miał zawsze świeżą wodę do picia.
Wspomaganie rozwoju stawów i mobilności
Zapobieganie stresowi i wsparcie funkcji serca
Optymalne ograniczenie masy ciała
SKŁAD:
• kurczak 45% (dehydratyzowany 25%, odkostniony 20%)
• owies zwyczajny
• pszenica
• tłuszcz z kurczaka (konserwowany mieszanką tokoferoli)
• kukurydza
• suszone jabłka
• olej z łososia (2%)
• hydrozlizowana wątróbka z kurczaka
• drożdże browarniane
• kolagen
• hydrolizat muszli skorupiaków (źródło glukozaminy, 210 mg/kg)
• wyciąg z chrząstki (źródło chondroityny, 150 mg/kg)
• wyciąg z ziół i owoców (goździki, owoce cytrusowe, rozmaryn, kurkuma, 120 mg/kg)
• mannooligosacharydy (120 mg/kg)
• fruktooligosacharydy (90 mg/kg)
• jukka Mojave (90 mg/kg)
• suszony rumianek (80 mg/kg)
• omułek zielonowargowy (źródło glukozaminoglikanów, 50mg / kg)
• suszone borówki (50mg/kg)
SKŁADNIKI ODŻYWCZE:
• białko surowe 27%
• zawartość tłuszczu 14%
• wilgotność 10%
• popiół surowy 7,2%
• włókno surowe 3%
• wapń 1,5%
• fosfor 1,1%
Energia Metaboliczna 3770 kcal/kg
Kwasy Tłuszczowe Omega 3: 0,18%
Kwasy Tłuszczowe Omega 6: 1,4%
- Wiek zwierzęcia: psy starsze

Informacje dodatkowe
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8595602526475 |
| Kod producenta | 8595602526475 |
| Marka | Brit |
| Waga produktu | 3 |
| Wiek zwierzęcia | psy starsze |
| Wielkość psa | rasy duże (26-45 kg) |
| Smak | kurczak |
| Nazwa handlowa | Karma sucha Brit Premium by Nature Senior L + XL 3 kg |
| Karmy specjalne | nie dotyczy |
| Rodzaj karmy | hipoalergiczna |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3 |








