Brit Premium By Nature Sensitive LAMB 8kg
99,99 zł
1 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis

⚜️Brit Premium By Nature Sensitive Lamb 8KG
Pełnoporcjowa formuła z jagnięciną dla dorosłych psów wszystkich ras. Odpowiednia dla psów wrażliwych – nie zawiera pszenicy.
✅Dba o zdrową skórę i lśniącą sierść
✅Dla psów z wrażliwym układem pokarmowym
✅Wspomaga pracę jelit
✅Wspiera zdrowie stawów, kości i chrząstek
✅Nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników
BRIT PREMIUM BY NATURE to linia suchych karm dla psów różnych ras, wieku i potrzeb żywieniowych. Karma zawiera wysokiej jakości mięso jako główne źródło białka. Karma jest bogata w owoce, warzywa, zioła i olej z łososia, które dostarczają witamin, minerałów, antyoksydantów i kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6. Karma nie zawiera substancji chemicznych ani konserwantów i ma zbilansowany poziom energii i składników odżywczych. Karma wspiera zdrowie skóry, sierści, układu pokarmowego, stawów i odporności psa.
❗Karma Britt Sensitive jest szczególnie polecana dla psów z wrażliwym układem pokarmowym i skłonnościami do alergii.
WAGA 8 KG

✅Skład
jagnięcina 35% (odwodniona 20%, odkostniona 15%), ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany mieszanką tokoferoli), otręby ryżowe, suszone jabłka, olej z łososia (2%), hydrolizowana wątroba z kurczaka, drożdże piwne, kolagen, skorupiaki ( źródło glukozaminy, 210 mg / kg), chrząstka (źródło chondroityny, 150 mg / kg), zioła i owoce (goździki, cytrusy, rozmaryn, kurkuma, 120 mg / kg), mannanoligosacharydy (120 mg / kg ), frukto-oligosacharydy (90 mg / kg), juka Mojave (90 mg / kg), suszony rumianek (80 mg / kg), małże zielonowargowe (źródło glikozoaminoglikanów, 50 mg / kg), suszone jagody (50 mg / kg).
✅Składniki analityczne
białko surowe 26,0%, zawartość tłuszczu 13,0%, wilgotność 10,0%, popiół surowy 7,0%, włókno surowe 3,0%, wapń 1,6%, fosfor 1,1%, omega 3 0,2%, omega 6 1,5%
✅Dodatki
witamina A (3a672a) 15 000 IU, witamina D3 (E671) 1 000 jm, witamina E (α-tokoferol) (3a700) 400 mg, biotyna (3a880) 0,5 mg, chlorek choliny (3a890) 500 mg, chelat cynkowy wodzianu aminokwasów (3b606) 70 mg, chelat żelazawy wodzianu aminokwasów (E1) 60 mg, chelat manganowy wodzianu aminokwasów (E5) 30 mg, jodek potasu (3b201) 0,5 mg, chelat miedziowy wodzianu aminokwasów (E4) 12 mg, organiczna postać selenu produkowana przez Saccaromyces cerevisiae CNCM I-3060 (drożdże selenowane inaktywowane) (3b8.10) 0,2 mg
Zawiera antyoksydanty zatwierdzone przez UE: ekstrakty tokoferolu z oleju roślinnego (1b306), palmitynian askorbylu (1b304) i ekstrakt z rozmarynu

✅Dawkowanie
Waga psa –Dzienna porcja
- 5 kg 75 g
- 10 kg 120 g
- 15 kg 170 g
- 20 kg 200 g
- 25 kg 250 g
- 30 kg 280 g
- 40 kg 340 g
- 50 kg 400 g
- 60 kg 460 g
- 70 kg 520 g
- 80 kg 570 g
- 90 kg 630 g
Informacje dodatkowe
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| EAN | 5905943308877 |
| Kod producenta | BRIT BY NATURE PREMIUM karma Sensitive 8kg |
| Marka | Brit |
| Waga produktu | 8 |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | wszystkie rasy |
| Smak | jagnięcina |
| Nazwa handlowa | BRIT BY NATURE PREMIUM karma sucha dla psa Sensitive jagnięcina 8kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8 |











