BRIT PREMIUM BY NATURE ADULT LARGE L 15KG
139,99 zł
20 w magazynie
Darmowa dostawa od 149 zł
Szybka wysyłka w 24h
14 dni na darmowy zwrot
Opis
Brit Premium By Nature Adult L 15kg Uszkodzona
Wszelkie mankamenty zostały natychmiast solidnie zabezpieczone, więc oprócz wizualnej szkody karma zachowała swoje wszelkie walory i wciąż spełnia wymogi producenta.
Karma może posiadać ubytek wagowy +/- 1 kg.
Zdjęcie ma charakter podglądowy.
Zalety karmy:
- Wspomaganie rozwoju stawów i mobilności
- Zdrowa skóra i lśniąca sierść
- Poprawa odporności i kondycji
Skład: kurczak 45% (dehydratyzowany 25%, odkostniony 20%), owies zwyczajny, pszenica, tłuszcz z kurczaka (konserwowany mieszanką tokoferoli), kukurydza, , suszone jabłka, olej z łososia (2%), hydrolizowana wątróbka z kurczaka, drożdże browarniane, kolagen, hydrolizat muszli skorupiaków (źródło glukozaminy, 210 mg/kg), wyciąg z chrząstki (źródło chondroityny, 150 mg/kg), wyciąg z ziół i owoców (goździki, owoce cytrusowe, rozmaryn, kurkuma, 120 mg/kg), mannooligosacharydy (120 mg/kg), fruktooligosacharydy (90 mg/kg), jukka Mojave (90 mg/kg), suszony rumianek (80 mg/kg), omułek zielonowargowy (źródło glukozaminoglikanów, 50mg / kg), suszone borówki (50mg/kg)
Składniki analityczne: białko surowe 27,0%, zawartość tłuszczu 14,0%, wilgotność 10,0%, popiół surowy 7,0%, włókno surowe 2,0%, wapń 1,5%, fosfor 1,1%, kwasy tłuszczowe omega-3 0,2%, kwasy tłuszczowe omega-6 1,6%.
Dodatki dietetyczne na 1 kg: witamina A (3a672a) 15 000 IU, witamina D3 (E671) 1000 IU, witamina E (α-tokoferol) (3a700) 400 mg, biotyna (3a880) 0,5 mg, chlorek choliny (3a890) 500 mg, uwodniony aminokwasowy chelat cynku (3b606) 70 mg, chelat żelazowo-aminokwasowy, hydrat (E1) 60 mg, aminokwasowy chelat manganowy, hydrat (E5) 30 mg, jodek potasu (3b201) 0,5 mg, chelat miedzi z aminokwasami, hydrat (E4) 12 mg, organiczna postać selenu wytwarzana przez Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 (3b8.10) 0,2 mg.
Zawiera przeciwutleniacze zatwierdzone w UE: ekstrakty tokoferolu z olejów roślinnych (1b306), palmitynian askorbylu (1b304) & wyciąg z rozmarynu.
Energia metaboliczna: 3770 kcal/kg

Informacje dodatkowe
| Waga | 15,26 kg |
|---|---|
| EAN | 8595602526468 |
| Kod producenta | 110-170827 |
| Marka | Brit |
| Waga produktu | 15 |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | rasy duże (26-45 kg) |
| Smak | kurczak |
| Nazwa handlowa | Brit Premium by Nature Adult Large 15 kg |
| Karmy specjalne | dla psów z alergią |
| Rodzaj karmy | wysokobiałkowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 15.26 |









